724ACİLÇİLİNGİR

Hakkımızda

shape
724ACİLÇİLİNGİR
724ACİLÇİLİNGİR
724ACİLÇİLİNGİR, İstanbul için en büyük çilingircilik hizmeti. Arayın, hemen gelelim.

Öncelikli Olarak Müşteri Memnuniyeti Kalite Ve Güvene Önem Vermekteyiz. Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Hizmet Verebilmek İçin Ekip Çalışmalarımız Ve Gerekli Teknolojik Sistemleri Kullanıp Vaktinizi Boşa Harcamıyoruz Ve Yaptığımız İşçilikle Kapı,Kilit,Çelik Kasa, Ve Otomobillerinizi Başarılıkla Açıyor Ve Onarıyoruz, Ekibimizin Gerekli Sertifika Ve Yetkileri Mevcuttur. Yapmanız Gereken Sadece www.724acilcilingir.com Sitemizdeki Canlı Destek Hattından Veya Telefon Numaramızdan Bize Ulaşmaktır. Maximum 20 dk İçerisinde Adresinizde Olacağız. Sizlere Hizmet Vermekden Onur Duyacağız...
Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi
  7/24 Açık
 • Salı
  7/24 Açık
 • Çarşamba
  7/24 Açık
 • Perşembe
  7/24 Açık
 • Cuma
  7/24 Açık
 • Cumartesi
  7/24 Açık
 • Pazar
  7/24 Açık
Bize Ulaşın
Bizim İçin Ne Dediler?
724ACİLÇİLİNGİR
724ACİLÇİLİNGİR gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.

Halil Sertoğlu

Çilingir sektöründe lider olacak kişiler, umarım bir gün sizde bu kişilere denk gelirsiniz. Evimin kapısını hemen açtılar ve istediğim kilit markasını takarak yeni anahtarlarımı teslim aldım. İstanbul İstanbul olalı böyle bir hizmet görmedi.

Samet Şalkacı

Bu sabah işe geç kaldığım için anahtarlarımı evde unutmuştum, eve geldiğimde büyük bir şoka uğradım. İnternet aracılığıyla bulmuş olduğum 7/24 acil çilingiri arayıp bilgi istedim ve bana sunduğu fiyatı kabul ederek gelip kapımı açtılar. Çok kibar kişiler.

Serhan Canpolat

Diğer çilingirler gibi bir saate anca kadar geleceklerini düşünürken 7/24 Acil Çilingir ben aradıktan hemen sonra bana canlı konum attılar ve 12 dakika içerisinde adresime gelip kilitli olan kapımı açtılar, helal olsun ben böyle bir şey görmedim.

Ergün Derin

Mahallemde bulunan çilingire bir türlü ulaşamadım internetten 7/24 acil çilingir aratarak burayı buldum ve iyiki bulmuşum. Fiyatları oldukça uygun ve canlı konum takip özellikleri sayesinde adresime kısa sürede geldiler. Teknolojiyi kullanan adamlar.

Eray Kulduk

Kendileri tam dedikleri vakitte adresime kadar geldiler, kapıda en fazla 10 dakika bekledim. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyorlar, kaliteli işçilik ile beraber kapımı açtılar ve kapımın anahtarlarını değiştirdiler. Fiyatları oldukça iyi.

İpek Çetin

Ödediğim ücret oldukça makul olup siz mağdur durumdayken sizi daha fazla mağdur etmiyorlar. 15 dakika dediler ve dedikleri zaman içerisinde geldiler. Bu karda kışta beni çok bekletmediler bir kadın olarak çok memnun kaldım bu kadar iyi insanlar kaldı mı?
shape1
724ACİLÇİLİNGİR
Sıkça Sorulan Sorular
Çok Gürültü - Ses Çıkar Mı?

Mağdur olduğunuz durumları anlıyor, ekibimiz bu durum için oldukça hassas davranmaktadır. Ekibimizde çalışan bütün arkadaşlarımız, günlük rutin olarak müşteriye davranış kurallarını okuyup hizmetlerine başlamaktadır. Kapı açma - kepenk açma gibi durumlarda kırma - dökme gibi bir işlem olmadığı için oldukça sessiz yapılan bir durumdur.

Gece Çalışıyor Musunuz?

İstanbul için devriyeli olarak 7/24 acil çilingir hizmeti sunan büyük bir kurumsal firmayız. Sahada 7/24 olarak çalışan sabah 20 gece 20 olarak ekip arkadaşlarımız mevcut olup, gecenin bütün saatlerinde de hizmet sunmaktayız. Sizlere en yakın olan ekip arkadaşlarımızı yönlendirmemizi isterseniz bizleri 0537 787 40 90 nolu numaradan arayabilirsiniz.

Kapıya Zarar Vermeden Kilit Açılır Mı?

7/24 Acil Çilingir olarak sizlerin değerli eşyalarınıza kesinlikle zarar vermeden bütün işlemleriniz başarıyla tamamlanır. Kapınız zedelenmez, kırılmaz veya çizilmez. Uzman ekip arkadaşlarımız çalışma alanının kirlenmemesi, kırılmaması adına birçok önemli beraberinde getirmektedir.

Fiyatlar Nedir?

7/24 Acil Çilingir ekibi olarak, sizlerin mağdur olduğunuz anlarda sizleri daha üzmemek adına piyasanın en düşük fiyatını sunmaya gayet göstermekteyiz. Fiyatlarımız, bulunduğunuz konuma göre değişiklik gösterebilir. Lakin sahada bulunan 20 farklı ekip arkadaşlarımızdan herhangi biri size yakın olabilir, net fiyat bilgisi öğrenmek için bizleri 0537 787 40 90 nolu numaradan arayabilirsiniz.000

Toplam İşlem Ne Kadar Sürer?

Kapı açma, oto kapısı açma, kepenk kapısı açma gibi birçok alanda hizmet vermekte olan 7/24 Acil Çilingir firmamız istemiş olduğunuz hizmete göre servis süresinde değişiklilik göstermektedir. Servis öncesinde işlemin ne kadar süreceğini bizlere sorarak öğrenebilirsiniz.

Kaç Dakikada Geliyorsunuz?

Sahada bulunan 20 farklı ekip arkadaşlarımız sizlere en yakın olanını canlı GPS üzerinden takip ederek yönlendirilmektedir. Aramış olduğunuz zaman, bizlere sadece adres bilgisi belirtmeniz durumunda en fazla 20 dakika içerisinde adresinize kadar ekibimiz ulaşmış olacaktır.

Sizi Arayalım
724ACİLÇİLİNGİR
724ACİLÇİLİNGİR hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. 724ACİLÇİLİNGİR hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.