724ACİLÇİLİNGİR

Sizi Arayalım

shape

724ACİLÇİLİNGİR

724ACİLÇİLİNGİR
724ACİLÇİLİNGİR, İstanbul için en büyük çilingircilik hizmeti. Arayın, hemen gelelim.

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  08:00 - 22:00
 • Salı
  08:00 - 22:00
 • Çarşamba
  08:00 - 22:00
 • Perşembe
  08:00 - 22:00
 • Cuma
  08:00 - 22:00
 • Cumartesi
  08:00 - 22:00
 • Pazar
  08:00 - 22:00
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

724ACİLÇİLİNGİR
724ACİLÇİLİNGİR gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
Eray Kulduk
Kendileri tam dedikleri vakitte adresime kadar geldiler, kapıda en fazla 10 dakika bekledim. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyorlar, kaliteli işçilik ile beraber kapımı açtılar ve kapımın anahtarlarını değiştirdiler. Fiyatları oldukça iyi.
Halil Sertoğlu
Çilingir sektöründe lider olacak kişiler, umarım bir gün sizde bu kişilere denk gelirsiniz. Evimin kapısını hemen açtılar ve istediğim kilit markasını takarak yeni anahtarlarımı teslim aldım. İstanbul İstanbul olalı böyle bir hizmet görmedi.
Serhan Canpolat
Diğer çilingirler gibi bir saate anca kadar geleceklerini düşünürken 7/24 Acil Çilingir ben aradıktan hemen sonra bana canlı konum attılar ve 12 dakika içerisinde adresime gelip kilitli olan kapımı açtılar, helal olsun ben böyle bir şey görmedim.
İpek Çetin
Ödediğim ücret oldukça makul olup siz mağdur durumdayken sizi daha fazla mağdur etmiyorlar. 15 dakika dediler ve dedikleri zaman içerisinde geldiler. Bu karda kışta beni çok bekletmediler bir kadın olarak çok memnun kaldım bu kadar iyi insanlar kaldı mı?
Ergün Derin
Mahallemde bulunan çilingire bir türlü ulaşamadım internetten 7/24 acil çilingir aratarak burayı buldum ve iyiki bulmuşum. Fiyatları oldukça uygun ve canlı konum takip özellikleri sayesinde adresime kısa sürede geldiler. Teknolojiyi kullanan adamlar.
Samet Şalkacı
Bu sabah işe geç kaldığım için anahtarlarımı evde unutmuştum, eve geldiğimde büyük bir şoka uğradım. İnternet aracılığıyla bulmuş olduğum 7/24 acil çilingiri arayıp bilgi istedim ve bana sunduğu fiyatı kabul ederek gelip kapımı açtılar. Çok kibar kişiler.
shape1
724ACİLÇİLİNGİR

Sıkça Sorulan Sorular

Kapıya Zarar Vermeden Kilit Açılır Mı?

7/24 Acil Çilingir olarak sizlerin değerli eşyalarınıza kesinlikle zarar vermeden bütün işlemleriniz başarıyla tamamlanır. Kapınız zedelenmez, kırılmaz veya çizilmez. Uzman ekip arkadaşlarımız çalışma alanının kirlenmemesi, kırılmaması adına birçok önemli beraberinde getirmektedir.

Çok Gürültü - Ses Çıkar Mı?

Mağdur olduğunuz durumları anlıyor, ekibimiz bu durum için oldukça hassas davranmaktadır. Ekibimizde çalışan bütün arkadaşlarımız, günlük rutin olarak müşteriye davranış kurallarını okuyup hizmetlerine başlamaktadır. Kapı açma - kepenk açma gibi durumlarda kırma - dökme gibi bir işlem olmadığı için oldukça sessiz yapılan bir durumdur.

Fiyatlar Nedir?

7/24 Acil Çilingir ekibi olarak, sizlerin mağdur olduğunuz anlarda sizleri daha üzmemek adına piyasanın en düşük fiyatını sunmaya gayet göstermekteyiz. Fiyatlarımız, bulunduğunuz konuma göre değişiklik gösterebilir. Lakin sahada bulunan 20 farklı ekip arkadaşlarımızdan herhangi biri size yakın olabilir, net fiyat bilgisi öğrenmek için bizleri 0537 787 40 90 nolu numaradan arayabilirsiniz.000

Kaç Dakikada Geliyorsunuz?

Sahada bulunan 20 farklı ekip arkadaşlarımız sizlere en yakın olanını canlı GPS üzerinden takip ederek yönlendirilmektedir. Aramış olduğunuz zaman, bizlere sadece adres bilgisi belirtmeniz durumunda en fazla 20 dakika içerisinde adresinize kadar ekibimiz ulaşmış olacaktır.

Toplam İşlem Ne Kadar Sürer?

Kapı açma, oto kapısı açma, kepenk kapısı açma gibi birçok alanda hizmet vermekte olan 7/24 Acil Çilingir firmamız istemiş olduğunuz hizmete göre servis süresinde değişiklilik göstermektedir. Servis öncesinde işlemin ne kadar süreceğini bizlere sorarak öğrenebilirsiniz.

Gece Çalışıyor Musunuz?

İstanbul için devriyeli olarak 7/24 acil çilingir hizmeti sunan büyük bir kurumsal firmayız. Sahada 7/24 olarak çalışan sabah 20 gece 20 olarak ekip arkadaşlarımız mevcut olup, gecenin bütün saatlerinde de hizmet sunmaktayız. Sizlere en yakın olan ekip arkadaşlarımızı yönlendirmemizi isterseniz bizleri 0537 787 40 90 nolu numaradan arayabilirsiniz.

Sizi Arayalım
724ACİLÇİLİNGİR
724ACİLÇİLİNGİR hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. 724ACİLÇİLİNGİR hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.